Ben Kimim?

Çocukluk dönemimden beri beni dürten merak dürtüsü aslında hayatımın tek kelimelik bir özeti. Bu dürtü hayatımı sürekli olarak farklı yönlere kaydırdı. Bir gün yazılım işleri yaparken sonraki gün kendimi editör olarak görebiliyordum. Yıllar içerisinde denediğim farklı sektörler beni sürekli ileri götürdü, daha fazla merak daha fazla çaba ve daha fazla bilgi!

Meraklı olmam beni hiçbir zaman yanlışa itmedi ya da tek taraflılığa itmedi. Bu yüzden sürekli farklı sektörleri denedim ve sonunda kendimi buldum. Kendimi bildim bileli bir bir araştırmacı, bir bilim insanı olmak istiyordum ve bunu toplum sorunları çözen bir insan olarak hayal ediyordum. Bu hayali gerçekleştirmek için ilk adımı önceden atmıştım zaten ama önemli adımı geçtiğimiz sene sonunda atabildim.

İşte hayatımın yeni parçası, artık bir Sosyoloji bölümü öğrencisiydim. İlerleyen dönemlerde ne olur bunu bilmiyorum ama zamanla bu biyografi özetini yenilerim ve neler yaşadığımı sizlere anlatırım.

İş dünyasına gelecek olursak; ilgimi çeken konularda editörlük yapabilirim, sosyal medya danışmanlığı, benzeri projelerde yer aldım ve almaya her daim hazırım. Yeter ki proje bana ve insanlığa bir katkı sağlasın.

İyi yaptığınız bir işi bedavaya yapmayın diye bir söz vardır o söze biraz katılsam da tam olarak doğru olduğunu söyleyemeyeceğim. Eğer toplum yararı gözeten ve bir kar amacı gütmeyen bir çalışma, araştırma veya proje varsa seve seve yardımcı olurum.

İletişime geçmekten korkmayın. Esen kalın!